Візит Пітера Маркуса в Київський університет права НАН України в рамках 23-го Конгресу Всесвітньої асоціації юристів

26 Березня, 2009

26 березня 2009 р. Київський університет права НАН України відвідав Пітер Маркус, практикуючий юрист, Лос-Анджелес, штат Каліфорнія, США, який перебуває в Україні в зв’язку з проведенням 23-го Конгресу Всесвітньої асоціації юристів.

Під час зустрічі Пітера Маркуса з ректором, професор Юрієм Бошицький були обговоренні питання майбутнього співробітництва щодо проведення відеоконференцій, майстер-класів з питань юриспруденції, а також інших форм співпраці в рамках освітянської та наукової сфери.

Пітер Маркус мав можливість ознайомитися з структурою університету, зокрема бібліотечним фондом, відділенням дистанційного навчання, юридичною клінікою, виставкою фотопродукції тощо. Особливий інтерес у Пітера Маркуса викликало функціонування юридичної клініки, як форми впровадження в навчальний процес елементів практичної юридичної діяльності.

Під час зустрічі зі студентами Київського університету права НАН України Пітер Маркус розповів про роль юридичних інститутів та юристів у США; про особливості адвокатської та суддівської діяльності та інш.