Візит студентів КУП НАНУ до Конституційного Суду України

14 Травня, 2024

Студентський актив разом із радником ректора Іриною СОПІЛКО відвідав Конституційний Суд України, щоб отримати глибше розуміння процесів правової системи та їх вплив на суспільство.

Унікальність візиту полягала в тому, що студенти отримали можливість прослухати про діяльність суду від суддів Віктора Валентиновича ГОРОДОВЕНКО та Галини Валентинівни ЮРОВСЬКОЇ.

А також, бібліотека Конституційного Суду України передала два примірники для Київського університету права НАН України.

Такі ініціативи сприяють підвищенню правової грамотності серед молоді та розвитку громадянського суспільства в цілому. Вони надають можливість студентам не лише отримувати теоретичні знання, а й застосовувати їх на практиці, спілкуючись з професіоналами відповідної галузі.

Прес-Центр КУП НАНУ