Візит угорського академіка Ванди Ламм до КУП НАНУ

15 Травня, 2009

В рамках ТИЖНЯ НАУКИ Київського університету права НАН України відбувся візит представників Угорської академії наук, зокрема Ванди Ламм, директора Інституту правових досліджень. На зустрічі були присутні викладачі та студенти Київського університету права НАН України.
У вступній промові ректор, професор Ю.Л.Бошицький наголосив, що Київський університет права НАН України особливу увагу приділяє розширенню академічної та наукової співпраці із науковими установами та навчальними закладами Європи. Оскільки, для сучасного стану науки та освіти є характерним наближення до встановлення єдиних європейських стандартів.
Доповідь Ванди Ламм була присвячена практичній діяльності та науковій спадщині Володимира Михайловича Корецького, з яким за часів життя вона була знайома особисто. Головною сферою наукових інтересів В.М.Корецького були проблеми міжнародного права. Саме у цій галузі Корецький отримав широке визнання і став лідером української школи міжнародного права. Щодо практичної діяльності, то на особливу увагу заслуговує робота Корецького В.М. суддею Міжнародного суду ООН.
Особливий інтерес студентів Київського університету права НАН України викликала розповідь Ванди Ламм про окремі справи, які розглядалися Міжнародним судом ООН і по яким була висловлена окрема думка судді В.М.Корецького.
Ванда Ламм мала нагоду познайомити із окремими структурними підрозділами університету, зокрема, діяльністю наукової бібліотеки університету, діяльністю юридичної клініки «Фенікс», із науково-навчальним кабінетом пам’яті ім. М.Корецького. а також зробити фото на згадку про Київський університет права НАН України.

Проректор з наукової роботи

Фоторепортаж: