Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «ПРАВНИЧО-ПОЛІТОЛОГІЧНІ ТА ІСТОРИЧНІ СТУДІЇ ПРОБЛЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ» за участі представників КУП НАНУ

17 Січня, 2019
     16 січня 2019 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція на тему «ПРАВНИЧО-ПОЛІТОЛОГІЧНІ ТА ІСТОРИЧНІ СТУДІЇ ПРОБЛЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВОТВОРЕННЯ», організована Факультетом політології і права Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Інститутом держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса та ГО «Феміда». Цей захід стався з нагоди 60-річчя декана Факультету політології і права Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, доктора історичних наук, професора Б.І. Андрусишина, який його відкривав. З вітальним словом до ювіляра та учасників Конференції звернулися ректор НПУ, член-кореспондент НАНУ, академік НАПНУ, доктор філософських наук, професор Андрущенко В.П., директор Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАНУ, академік НАНУ, академік НАПрНУ, доктор юридичних наук, професор Шемшученко Ю.С., директор Інституту законодавства ВРУ, академік НАНУ, академік НАПрНУ, доктор юридичних наук, професор Копиленко О. Л., інш.

foto1.jpg

foto2.jpg

foto3.jpg

foto4.jpg
 foto5.jpg
 foto6.jpg

В роботі Конференції у межах співпраці від КУП НАНУ брала участь проректор з наукової роботи, доктор юридичних наук Кудерська Н.І., яка під час доповіді привітала від КУП НАН України ювіляра, вручила йому Вітальну адресу від ректора КУП НАН України, професора, Заслуженого юриста України Бошицького Ю.Л. і подарунки.

foto7.jpg
foto8.jpg

foto9.jpg

Робота Конференції здійснювалася у формі пленарного та секційних засідань:
1. Право.
2. Історія.
3. Політологія та державне управління.
4. Методика викладання суспільно-політичних дисциплін.