Вшановуємо пам’ять українців, які втратили своє життя у війні за свободу і незалежність України

25 Липня, 2024

Українська держава у важких боях відстоює своє право на життя, і на жаль, несе невимовні втрати. У боях за Україну на фронті загинув молодий військовий Національної гвардії України Іван Бохан, онук партнера і друга Київського університету права НАН України Юрія Івановича Пісковського. Він став на захист країни з перших днів повномасштабної війни: спершу був у лавах тероборони, потім служив у НГУ. Без тата залишилася маленька донечка захисника.

Іван був справжнім патріотом, вмів палко любити Україну і віддав за неї своє життя, отримавши смертельне поранення у живіт в бою, в результаті ворожого обстрілу на одній з найгарячіших ділянок фронту.

Всі, хто знав цю молоду людину, згадують Івана як креативного і творчого чоловіка, талановитого архітектора, який багато міг би зробити для нашої країни. Він мріяв про майбутнє зі своєю родиною, батьками, дружиною та крихітною донечкою.

Родина Івана Бохана звернулась з петицією до Президента України про нагородження його орденом «За мужність ІІІ ступеня» посмертно. Це найменше з того, що зобов’язана зробити держава для увічнення пам’яті героя. Київський університет права НАН України приєднується до підписанні петиції: petition.president.gov.ua/petition/230392

Щирі співчуття рідним та близьким Івана, Юрію Івановичу Пісковському, якого добре знає колектив Київського університету права НАН України.

Вічна пам’ять герою України!