Викладач КУП НАНУ взяв участь у Міжнародному англомовному вебінарі

25 Вересня, 2024

25 вересня 2024 року старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Київського університету права НАН України Володимир ПАВЛОВ взяв участь Міжнародному англомовному вебінарі.

Організатором зустрічі для викладачів з України виступила мультимедійна новинна організація «Голос Америки» (VoA).

Тема вересневої зустрічі: «Особистий бренд та професійна ідентичність». Учасники вебінару обговорили цікаві питання щодо викладання англомовних дисциплін у ЗВО, професійний розвиток науково-педагогічних працівників в умовах війни, проблеми вдосконалення особистих викладацьких навичок, а також поділилися особистим досвідом з реалізації англомовних ініціатив серед студентства України.

Зустріч відбувалася на платформі дистанційного зв’язку Zoom, у якій взяли участь науково-педагогічні працівники столичних ВНЗ, зокрема Київського національного університету ім. Тараса Шевченка та Київського національного лінгвістичного університету.

Прес-Центр КУП НАНУ