Випуск студентiв вiддiлення перепiдготовки та дистанцiйної форми навчання Київського унiверситету права НАН України

28 Січня, 2009

28 січня 2009 року у Київському університеті права НАН України, відбувся випуск студентів відділення перепідготовки та дистанційної форми навчання, що здобували ІІ вищу освіту.

В цьому році 64 випускника отримали диплом спеціаліста, за спеціальністю «Правознавство».

У цьому випуску зібралась ціла плеяда гарних студентів. В цьому році отримав диплом перший студент Центру дистанційної освіти КУП НАНУ Лєбєдєв І.О. – який вступив на навчання у вересні 2003 року, Лисогор О.І. – кандидат технічних наук.

Серед цьогорічних випускників були студенти, які одночасно здобували освіту і за кордоном і у нас : Кравченко О. – студентка з Японії, Довженко С.А. – студент з Німеччини. Вперше у університеті одночасно навчалися трійнята – Місюра Ірина, Олексій та Ростислав.

Хочеться відмітити, що серед цьогорічних випускників, які отримали диплом Київського університету права НАН України були працівники Верховної Ради України, Міністерства транспорту та зв’язку України, Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації, Державного казначейства, Податкової інспекції, юридичних фірм, банків тощо.

Випускники Київського університету права НАН України долучилися до великої сім’ї правознавців

Харченко Ольга