З нагоди Дня науки в КУП НАН України відбулося нагородження кращих студентів університету

19 Травня, 2021

З нагоди Дня науки в Київському університеті права НАН України відбулася урочиста зустріч ректора, професора Ю.Л. Бошицького з кращими студентами першого курсу спеціальностей «Право» та «Міжнародне право». Ректор привітав усіх із світом, зазначивши, що в цей день щороку вшановуються заслуги науки перед суспільством. Традиційно в це свято в Київському університеті права НАН України відзначають нагородами кращих студентів.

За активну участь у громадському житті університету, за старанність, наполегливість, відмінні успіхи у навчанні та з нагоди Дня науки ректор КУП НАН України, професор Ю.Л. Бошицький урочисто відзначив подяками та нагородив грамотами таких студентів:

1. Свиридона Тараса Володмировича (ПБ2д-20)

2. Жовтяка Дмитра Вікторовича (ПБ1д-20)

3. Гриценко Таїсію Іванівну (ПБ1д-20

4. Дзуєнко Юлію Олександівну (ПБ1д-20)

5. Коробчука Романа Анатолійовича (ПБ2д-20)

6. Гуменюк Катерину Василівну (ПБ2д-20)

7. Галіцьку Вікторію Олексадрівну (ПБ2д-20)

8. Коваленка Богдана Анатоійовича (ПБ1д-20)

9. Плахову Кароліну Михайлівну (ПБ1д-20)

10. Музику Анастасію Олегівну (ПБ1д-20)

11. Бабенко Богдану Ігорівну (ПБ1д-20)

12. Куделю Вікторію Володимирівну (ПБ1д-20)

13. Остап’юка Андрія Володимирвича (ПБ2д-20)

14. Гартенка Олександра Віталійовича (ПБ2-20)

15. Сябро Нікіту Олексанровича (ПБ1д-20)

16. Гедзун Максима Андрійовича (ПБ1д-20)

17. Величковську Анастасію Олексіївну (ПБ2д-20)

18. Кривошлик Дмитра Сергійовича (ПБ2д-20)

19. Каразію Валентину Олександрівну (ПБ2д-20)

20. Кушнаренко Софію Олександрівну (ПБ1д-20)

21. Гета Євгена Руслановича

22. Озерову Соф’ю Ігорівну

23. Сас Вікторію Петрівну

24. Явельську Ксенію Сергіївну

25. Чоботарьову Вероніку Валеріївну

26. Майдибуру Богдана Володимировича

Разом із грамотами та подяками всі студенти отримали від ректора у подарунок колективну монографію під назвою «Механізми захисту прав в Україні». Найактивніші студенти були нагороджені флешками та пам’ятними монетами «Володимир Корецький», викарбуваними до 131 річниці від дня народження В.М. Корецького.

Професор Ю.Л. Бошицький подякував всім студента за успішне навчання, креативність та активну участь у громадському житті університету. Ректор відзначив, що нелегко в умовах пандемії жити повноцінним студентським життям, проте студентам КУП НАН України це вдалося.

Студенти протягом року організували та провели ряд цікавих та креативних онлайн-заходів, які не лише сприяли комунікації під час навчального процесу в умовах карантинних обмежень, а й виконали важливу функцію поширення інформації про КУП НАН України в соціальних мережах інтернет.

Прес-центр КУП НАНУ