Засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів

3 Квітня, 2009

31 березня 2009 року на базі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів і наукових установ для призначення членів Вищої ради юстиції України, участь у якому брав ректор Київського університету права НАН України, професор Юрій Ладиславович Бошицький.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України до складу організаційного комітету з підготовки та проведення Всеукраїнського з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів і наукових установ увійшли: ректор Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій, заступник голови оргкомітету, проректор НЮАУ імені Ярослава Мудрого В.В.Комаров, ректор Київського університету права Ю.Л.Бошицький, декан юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка А.М.Бойко, декан економіко-правового факультету Донецького національного університету Р.Ф.Гринюк, декан юридичного факультету Київського національного університет імені Тараса Шевченка І.С.Гриценко, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Г.О.Пономаренко, віце-президент Академії правових наук України В.П.Тихий, відповідальний секретар оргкомітету, завідувач кафедри цивільного права №2 Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого В.Л.Яроцький.

З промовою на засіданні виступив голова організаційного комітету ректор Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій, який, зокрема, присутніх та наголосив на важливості проведення Всеукраїнського з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів і наукових установ для призначення членів Вищої ради юстиції України.

Представники юридичних вищих навчальних закладів України відвідали Центр інформаційних технологій, музей, кафедру криміналістики та Палац студентів Академії.