Засідання ректорату КУП НАН України 23 вересня 2024 року

23 Вересня, 2024

В понеділок 23 вересня 2024 року відбулося планове засідання ректорату Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш значущі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України в навчальному році, що розпочався, розгляд яких належить до компетенції ректорату.

Засідання розпочалося з вступного слова голови ректорату КУП НАН України, ректора, професора Юрія Бошицького, який привітав членів ректорату та присутніх на засіданні колег. У своєму виступі ректор поінформував членів ректорату про своє бачення перспектив розвитку нашого закладу вищої освіти в новому навчальному році, про проблемні питання та виклики, які слід вирішувати колективу КУП НАН України для успішної діяльності. На пропозицію ректора, головний бухгалтер Ірина Студьонова доповіла про основні фінансові показники діяльності КУП НАН України для формування в подальшому фінансового плану КУП НАН України на поточний навчальний рік. Серед основних питань, що висвітлювалися в доповіді Ірини Студьонової, увага членів ректорату була акцентована на перспективі поступового збільшення розміру заробітної плати працівників університету в новому навчальному році.

Продовжив засідання ректорату вчений секретар університету Валерій Андрусів, який доповів про підведення підсумків роботи другої конкурсної комісії по розгляду й оцінці юридичних видань VІІ Національного конкурсу на краще юридичне видання за номінаціями: «юридичні підручники», «навчальні посібники (практикуми, курси лекцій, хрестоматії та ін.)». Вчений секретар також нагадав колегам інформацію про те, що відповідно до нормативних документів VII Всеукраїнського конкурсу на краще юридичне видання Київський університет права НАН України вважається базовим закладом для організації роботи другої комісії та став Партнером Світового конгресу українських юристів і Союзу юристів України з питань проведення Конкурсу, що є для нас дуже почесною місією.

Відповідальний секретар Приймальної комісії КУП НАН України Іван Канфуі надав інформацію про результати вступної кампанії до КУП НАН України 2024/2025 н.р. та кількісні і якісні показники контингенту здобувачів, що для здобуття вищої освіти обрали наш університет.

Відповідальний редактор Часопису Київського університету права Галина Сікора доповіла про поточний стан із набором публікацій до нашого науково-теоретичного щоквартальнику.

Членами ректорату також були обговорені питання поточної діяльності університету та необхідності формування (коригування) планових документів структурних підрозділів КУП НАН України.

Наприкінці засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання, наголосивши на важливості взаємопорозуміння, консолідації та об’єднання зусиль всіх працівників та структурних підрозділів КУП НАН України для нормальної штатної діяльності університету, побажавши присутнім наполегливості в їх професійному самовдосконаленні та реалізації намічених планів роботи в поточному навчальному році.

Прес-Центр КУП НАНУ