Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з Президентом Національної академії наук України, академіком Б.Є. Патоном

11 Грудня, 2013

Сьогодні ректор Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицький особисто при зустрічі мав нагоду привітати  Президента Національної академії наук України, академіка Б.Є. Патона з нагоди 95-річного  ювілею Національної академії наук України. Привітання від КУП НАНУ відрізнялось з поміж інших творчим змістом, а саме, подарунком  була  чудову картина  з бурштину із зображенням Бориса Євгеновича на фоні будівлі академії наук. На зустрічі були присутні академіки Національної академії наук України, а саме:  О.С. Онищенко, академік-секретар відділення історії, філософії та права НАН України, академік НАН України  та Ю.С. Шемшученко, Почесний ректор Київського університету права НАН України, Директор Інституту держави і права ім. В.М.  Корецького НАН України, академік НАН України.

Хороший настрій спонукав і для обговорення конструктивних питань щодо  подальшої розбудови  Київського університету права НАН України на наступні декілька років. Також, Ю. Л. Бошицький ознайомив   Бориса Євгеновича з  новими  виданнями  КУП НАНУ 2013 року, які були підготовлені фахівцями  університету.
Б.Є.Патон підтримав та підтвердив, що Київський університет права НАН України  та  Інститут держави і права ім. В.М. Корецького є єдиним навчально-науковим  комплексом Національної академії наук України, який здійснює освітянську діяльність, та побажав успіхів  у підготовці висококваліфікованих фахівців-юристів.

Користуючись нагодою та з метою налагодження питань співпраці,  Ю.Л.Бошицький зустрівся  з Президентом Академії педагогічних наук України, академіком НАН України В.Г. Кремнем та Директором  Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка, академіком НАН України  М.Г. Жулинським.

Наприкінці зустрічі було зроблено фото на згадку ректора університету разом з  Б.Є. Патоном та академіками у стінах Національної академії наук України.Референт ректора
Сарських О.П.