Зустріч ректора КУП НАНУ з Генеральним консулом Словацької Республіки в м.Ужгороді

28 Липня, 2016

Нещодавно, під  час планового робочого візиту до Міжнародного центру правових та економіко-соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи  КУП  НАН України в м. Ужгород  ректор КУП НАН України професор Юрій  Бошицький провів  робочу зустріч  з Генеральним Консулом Словацької Республіки в  м. Ужгород  пані Янкою Буріановою.

Ректор ознайомив пані Генерального консула Янку Буріанову  з напрямами діяльності Київського університету права НАН України та Міжнародного центру соціальних та політико – правових досліджень країн Центральної Європи в м.Ужгороді.

Пані  Генеральний консул Янка Буріанова  розповіла про пріорітети головування Словаччини в Раді Європейського Союзу , яке розпочалося 1 го липня  цього року  та можливі напрями співпраці між Киівським університетом  права і Словацькими  вищими навчальними закладами, акцентуючи увагу на перспективах  транскордонного співробітництва.

Ю.Бошицький  презентував  Генеральному Консулу Я. Буріановій  нові наукові видання університету та буклети про його діяльність. Домовилися  найближчим часом підписати меморандум про співробітництво між Генеральним Консульством Словацької Республіки в м.Ужгород  та Київським університетом права НАН України. Комунікатором цього співробітництва  виступатиме Міжнародний центр  соціальних та політико правових досліджень країн Центральної Європи в м. Ужгород КУП НАН України.
В переговорах взяла участь  радник  ректора по Ужгородському центру КУП НАНУ ,кандидат історичних наук , Заслужений діяч науки і техніки України  пані Світлана Мітряєва.
Зустріч пройшла в доброзичливому та  конструктивному дусі.

Прес-центр  МЦСППД  країн
ЦСЄ КУП НАН Украіни