Зустріч ректора КУП НАНУ з міським головою Ужгорода та керівниками виконавчих органів Ужгородської міської ради

25 Квітня, 2023

24 квітня 2023 р. відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького та керівника Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи (м. Ужгород) Івана Ващинця та співробитниці центру Мирослави Бухало з міським головою Ужгорода Богданом Андріївим та керівниками виконавчих органів Ужгородської міської ради. Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці між Київським університетом права і його структурним підрозділом у м. Ужгороді – Міжнародним центром правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи, та Ужгородською міською радою. Зокрема, учасники зустрічі обмінялися думками щодо можливості надання юридичної підтримки міській раді фахівцями університету та погодилися із перспективністю цього напряму співробітництва. Особливу зацікавленість керівництва виконавчого органу викликали можливості КУП НАНУ щодо проведення заходів з підвищення кваліфікації депутатів і посадових осіб місцевих рад.

Ректор Юрій Бошицький проінформував представників міськради про значний обсяг волонтерської роботи, що здійснюється силами студентів, аспірантів і працівників Київського університету права, та запропонував розглянути цю сферу спільного прикладення зусиль для поліпшення добробуту великої кількості переселенців, що знайшли прихисток в Ужгороді. Ректор також відмітив широкі можливості підтримки загальноосвітніх навчальних закладів міста з боку Київського університету права, враховуючи його потужний науковий і освітній потенціал.

Учасники зустрічі домовилися про необхідність подальшого поглиблення взаємовигідного співробітництва між КУП НАНУ, у тому числі в особі Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи, й Ужгородською міською радою.

Прес-Центр КУП НАНУ