Зустріч ректора КУП НАНУ з представниками юридичної еліти Львівщини

6 Квітня, 2017

Нещодавно, перебуваючи з робочим візитом у Львові, ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор  Ю. Бошицький та керівник Центру У. Андрусів провели зустріч з представниками  юридичної  еліти  Львівщини, зокрема із Ігорем Лесем та І. Василишиним.
Зустріч проходила в Міжнародному центрі правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ, який почесні гості відвідали на запрошення ректора.
Основною метою переговорів було налагодження співпраці з структурним підрозділом Київського університету права НАН України у Львові. Зокрема обговорювалися питання щодо можливості започаткування та реалізації спільних культурно-просвітницьких, освітніх програм та проектів, забезпечення обміну інформацією та напрацюваннями, проведення спільних наукових, політичних та соціально-економічних досліджень, заходів різного рівня та спрямувань, сприяння встановленню співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес для обох сторін та ін.

Ректор ознайомив партнерів з матеріально-технічною базою Міжнародного центру КУП НАН України у м. Львові, окреслив ключові детермінанти його створення та функціонування.
Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері на високому рівні.

Прес-центр КУП НАНУ