Зустріч в Національній академії наук України з академіком Пирожковим С.І.

3 Липня, 2021

Нещодавно в приміщенні Президії Національної академії наук України відбулась важлива та цікава робоча зустріч ректора Київського університету права НАН України Юрія Ладиславовича Бошицького з Віце-президентом Національної академії наук України, Головою Секції суспільних і гуманітарних наук, Членом Президії НАН України Пирожковим Сергієм Івановичем.

Академік НАН України Сергій Іванович Пирожков  яскрава постать української науки і державотворення, видатний учений-економіст, демограф, фахівець у галузі міжнародних відносин, організатор науки, дипломат, доктор економічних наук, професор, Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Молдова (2007-2014 р.р.), Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Академік Пирожков С.І. має високий авторитет вченого у вітчизняних і зарубіжних наукових колах, є членом Світової та Європейської асоціацій народонаселення, почесним доктором Академії наук Республіки Молдова, професором Пекінського інституту міжнародних порівняльних досліджень. Завдяки науковим дослідженням, академік Пирожков С.І. став ініціатор розвитку в демографічній науці нового наукового напряму  аналізу людських ресурсів з точки зору оцінки їх потенційних можливостей, основ теорії трудового потенціалу як складової відкритої соціосистеми. Удосконалив методи демографічного прогнозування, обґрунтування сценаріїв ретроспективного та перспективного прогнозів демографічних процесів, визначення демографічних перспектив формування ринку праці; започаткував проведення наукових досліджень в Україні, які передбачають прогнозування суспільних явищ на основі комплексної оцінки системи взаємопов’язаних параметрів економічної, демографічної, соціальної, безпекової та військової політик.

Представники КУП НАНУ прозвітували про проведені наукові заходи в університеті впродовж травня – червня 2021 року та обговорили з керівництвом НАН України нові напрямки наукових досліджень для Київського університету права НАН України.

На зустрічі також були присутні проректор з навчально-методичної та наукової роботи КУП НАНУ Хорватова Оксана Олегівна та партнер КУП НАНУ з Чеської Республіки, директор компанії «Business Strategy in Prag» Будка Річард.

Прес-центр КУП НАНУ