15 – 17 квітня 2010 року – КУП НАНУ взяв участь у Міжнародній спеціалізованій виставці “Освіта та кар’єра – Абітурієнт 2010” в Українському домі

16 Квітня, 2010

У приміщенні Київського Палацу мистецтв «Український дім з 15 по 17 квітня вже традиційно проходила одна з найбільш престижних виставок «Освіта та кар’єра – 2010» в рамках якої прийняли участь понад 200 навчальних закладів різних рівнів акредитації і форм власності України та зарубіжних країн, обласні та міські управління освіти, науково-методичні центри, заклади післядипломної освіти, наукові установи, підприємства, комерційні структури та видавництва, які співпрацюють із системою освіти.

Основна мета виставки-презентації – інформувати широку педагогічну громадськість, фахівців, органи державної влади і управління про новітні досягнення у галузі освіти, реальний стан упровадження інноваційних технологій у навчальний процес, поповнення Реєстру інноваційних робіт, визначення пріоритетних напрямків і проблем подальшого розвитку освіти.
Виставка «Освіта та кар’єра – 2010» є щорічним оглядом здобутків у галузі освіти. Провідні навчальні заклади, представляють на виставці свої досягнення.

Під час виставки проведено 69 різноманітних заходів: презентація інноваційних розробок, обмін досвідом щодо модернізації системи освіти відповідно до вимог Болонської конвенції, семінари, круглі столи, обговорення актуальних проблем навчально-виховного процесу.
Близько 260 учасників серед яких був і Київський університет права НАН України взяли участь у конкурсі з п’яти номінацій:

• Видання підручників та навчальних посібників нового покоління

• Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології

• Міжнародне співробітництва в галузі освіти і науки

• Профорієнтаційна робота серед молоді

• Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу.

Близько семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.

Під час проведення виставки студенти, школярі та молоді спеціалісти міста мали нагоду ознайомитись із нинішнім становищем ринку праці, визначити спеціальності, на які нині є найвищий попит, отримати інформації про заклади освіти, що готують фахівців з різних спеціальностей. Така широкомасштабна освітянська подія сприяла не тільки розв’язанню проблем сьогодення у навчанні та виховання молоді, а й визначенню на майбутнє напрямів і шляхів подальшого реформування галузі освіти.

На урочистому відкритті відкриття виставки прийняли участь –  Президент Академії педагогічних наук України, Президент Товариства „Знання”України – Василь Кремень, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні – Пані Зіна Калай-Клайтман, Надзвичайний і Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні – Пані Ліла Ролдан Васкес де Муан , ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький.

Київський університет права НАН України упродовж багатьох років приймає активну участь у виставці «Освіта України – 2010». Участь нашого ВУЗу в цій події дало можливість презентувати найвагоміші творчі надбання та педагогічні інновації, ознайомлювати відвідувачів з найкращим досвідом організації навчально-виховного процесу університету, авторськими проектами, новим поколінням навчальної літератури.

Під час виставки, Завідувач відділу Міжнародних зв’язків та грантів О.О. Бурлакова провела семінар на тему: «Міжнародне співробітництво в сучасному університеті». На якому блискуче висвітлила роботу відділу, а Директор Центру інформаційних технологій О.І. Харченко разом з Завідувачем бібліотекою Т.Ю.Ярошевською та завідувачем лабораторії ТЗН відділення Дистанційної освіти Б.С. Кушніром провели семінар-презентацію «Впровадження та використання навчально-наукових електронних ресурсів у сучасному університеті» та представили інноваційні розробки навчання, які впроваджені в освітню практику Київського університету права НАН України.

Результати діяльності університету були високо оцінені і цьогорічним журі виставки. Завдячуючи самовідданій наполегливій праці викладачів і науковців Київського університету права, було досягнуто значних успіхів у модернізації вищої юридичної освіти сучасного рівня.

КУП НАН України  був нагороджений:

1. Золотою медаллю переможця в номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»

2. Дипломом виставки за «Міжнародне співробітництва в галузі освіти і науки».