20 Жовтня, 2023

19 жовтня 2023 року в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора Юрія Бошицького з віце-президентом ІСС Ukraine (Український національний комітет Міжнародної торгової палати)  Дмитром Олексієнком, організована за ініціативою шеф-редактора журналу “Київ Дипломатичний” Олександра Кондратенко.

В ході зустрічі з відомим фахівцем з міжнародної фінансової звітності, фінансового менеджменту, внутрішнього аудиту та стратегічного менеджменту Дмитром Олексієнком були обговорені важливі теми майбутньої співпраці з університетом в науковій сфері. Також пан Дмитро розповів  про реформування податкової системи України, способи подолання корупції та економічне відродження України.

Зі свого боку ректор Юрій Бошицький провів екскурсію університетом, приділивши особливу увагу музеям КУП, бібліотеці та навчальним аудиторіям Київського університету права НАН України.