21 березня у КУП НАНУ в режимі онлайн відбувся черговий День відкритих дверей

21 Березня, 2024

У цьому заході взяли участь учні випускних класів Дружелюбівського, Писарівського, Лемешівського та Бережанського ліцеїв Вінницької області, Берегівського ліцею «Платан» Берегівського району Закарпатської області, Запитівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Новояричівської ОТГ Львівського району Львівської області.

На заході були присутніми загалом 56 учнів зазначених навчальних закладів.

Родзинкою цього заходу стало те, що уперше на ньому були присутніми 11 випускників інших навчальних закладів (наприклад, Шосткинського ЗЗСО І-ІІІ ст. Сумської обл.), які приєдналися до заходу в індивідуальному порядку. Зазначене свідчить про розширення сфери відомості нашого Університету серед учнів не тільки Правобережної України, але й на лівобережжі Дніпра.

Всього у Дні відкритих дверей 21.03.2024 взяло участь 67 випускників закладів загальної середньої освіти.

Проректор з навчально-методичної роботи Олена Антонова познайомила гостей з історією створення, розвитку та сьогоднішнім станом навчального процесу та цікавинками студентського життя в Університеті, його перевагами та особливостями, в тому числі з роботою, спрямованою на підвищення культурного та загальноосвітнього рівня здобувачів.

Член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій Андрусів презентував кафедру, очолювану ним, розповів про особливості підбору фахівців, які викладають на ній.

З чого починається навчання в Університеті та які незвичні форми навчання чекають здобувачів розповів член Приймальної комісії, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв.

Доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових наук,  кандидат  юридичних наук Оксана Хорватова у цікавій формі презентувала перспективи подальшої роботи випускників цієї кафедри, в тому числі на міжнародній арені.

Відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван Канфуі повідомив випускникам про затвердження Міністерством освіти та науки Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році та довів основні його новели.

Таким чином, фахівці Університету створили можливість випускникам ЗЗСО більше ознайомитися з перспективами, які надає Київський університет права НАН України для їх подальшого особистого та професійного розвитку, а також з умовами вступу на навчання до нашого закладу вищої освіти.

Прес-Центр КУП НАНУ