22 вересня ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся зі студентським активом Рівненського інституту

26 Вересня, 2021

Такі зустрічі у Рівненському інституті стали доброю традицією. Студентам важливо поділитися власними міркування з приводу проблем, які виникають їхньому колективі і потребують авторитетної допомоги ректора. Юрій Бошицький привітав новообраного президента студентського парламенту студентку ІІ курсу Катерину Степанець, яка коротко окреслила майбутню програму дій і висловила низку пропозицій щодо організації студентського дозвілля та проживання студентів в інститутському гуртожитку. Зважаючи на те, що право проживання у гуртожитку надається не тільки студентам РІ КУП НАНУ, а й представникам інших навчальних закладів, доцільно доводити до їхнього відома ті вимоги, яким підпорядковуються студенти Рівненського інституту. Цю думку висловив студент четвертого курсу Віталій Вознюк. На зустрічі було заслухано та обговорено чимало пропозицій, висловлених старостою гуртожитку Олегом Сєрковим, старостами поверхів Анастасією Громадською та Оленою Камінською, а також Владиславом Коберником, Анною Родзін, Дарією Михнюк та ін. Вони стосувалися організації екскурсій, спортивних змагань, роботи гуртків, зустрічей з представниками суду, юстиції, судмедекспертами та ін. Ректор схвалив усі ініціативи студентів. Свідченням його довіри стало призначення радниками ректора студента четвертого курсу Віталія Вознюка та студентки третього курсу Вікторії СиротинськоїНасамкінець ректор кожному з присутніх вручив власну візитівку, що надихатиме на новий діалог та неформальне спілкування, що неодмінно провадить до розуміння та консенсусу.

dsc_0848.jpg dsc_0856.jpg dsc_0860.jpg

На заході були також присутні директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук та завідувач технічним забезпеченням інституту Володимир Атрощенко.

Зустріч довела, що саме в такій атмосфері формуються лідери та народжуються нові, конструктивні ідеї.

Прес-центр КУП НАНУ