Національна академія наук України Київський університет права

26 березня відзначається професійне свято – День Національної гвардії України.

26 Березня, 2023

26 березня відзначається професійне свято – День Національної гвардії України.

Професійне свято військових правоохоронців до 2015 року відзначалося як День внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. Після перейменування внутрішніх військ у Національну гвардію відзначається 26 березня. Дата приурочена до дня прийняття Верховною Радою в 1992 році року Закону України «Про внутрішні війська Міністерства внутрішніх справ України».

Трудовий колектив та здобувачі вищої освіти КУП НАН України вітають вас, дорогі гвардійці! Бажаємо міцного здоров’я, залізного терпіння і хороброго духу! Нехай всі ваші цілі і мрії будуть легко досяжні! Залишайтеся такими ж сміливими, сильними і цілеспрямованими! Знайте, ви приклад мужності для всіх чоловіків у нашій країні й за її межами!

Щира вдячність вам, Національна гвардія України, за вашу нелегку службу, особливо тим службовцям, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Бажаємо вам всіляких успіхів і досягнень в почесній справі служіння Україні. Зичимо усім гвардійцям, їхнім рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру, добра та незламної віри в перемогу України!

З повагою,

трудовий колектив КУП НАН України