Бібліотека КУП НАНУ відсвяткувала День бібліотек та поповнилась новими книгами

30 Вересня, 2019
  Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день в Україні відзначають  Всеукраїнський день бібліотек. Сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, це – відкритий кожному безмежний інформаційний світ; справжній храм, до якого завжди можна прийти не тільки в пошуках знань,  але  й за  розрадою, прагненням досягти душевної рівноваги.

Наукова  бібліотека  Київського університету права НАН України як інформаційно-культурний  структурний  підрозділ університету трансформується в активне джерело   інформації з використанням усіх можливих комунікаційних засобів.  Але друкована книга залишається важливим елементом навчання та виховання студентської молоді.

З  нагоди професійного свята Наукова бібліотека КУП НАНУ отримала дар від ректора університету професора Юрія Ладиславовича Бошицького –  книги з права, історії України, мистецтва, історії Національної академії наук України, розвитку Олімпійського руху в нашій країні тощо.

Допомогу у розбудові наукової бібліотеки, фонд якої налічує понад 150 тисяч видань, університет отримує від державних і громадських діячів, вчених, юридичних фірм, підприємців, інших благодійників. Завдячуючи дарувальникам, студенти та викладачі  університету мають можливість використовувати в навчальному процесі та наукових дослідженнях книги видатних представників вітчизняної та зарубіжної юридичної, політичної, економічної наук, навчальну літературу з права, а також альбоми з живопису, українську та зарубіжну художню літературу в рамках університетських проектів «Інтелектуальна власність – перлини  живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність – перлини  літератури для студентської молоді».

Бібліотека КУП НАНУ з вдячністю приймає в дар цікаві та корисні для університету видання. Сподіваємось, що ці  книги сприятимуть гармонійному розвитку студентської молоді Київського університету права Національної академії наук України.

Прес-центр КУП НАНУ