Благодійний поетичний вечір у стінах Київського університету права НАН України

30 Березня, 2024

29 березня у Київському університеті права НАН України відбувся благодійний поетичний вечір поета-початківця, дизайнера та митця Андрія Савчука.

Андрій Савчук є студентом кафедри графічного дизайну в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв. Молодий митець вперше на широку публіку презентував свої поезії. Окрім цього автор познайомив аудиторію зі своїми художніми роботами: пейзажами рідного містечка Сокиряни Чернівецької області та різноплановими портретами, описавши історію створення кожного твору.

Після презентації студенти першого курсу Київського університету права НАН України та куратор даного заходу, старший викладач кафедри загальнотеоретичних та соціально-гуманітарних дисциплін Володимир Павлов мали можливість задати Андрію Савчуку питання про його творчий шлях, виклики перед сучасними поетами та його власні перспективи розвитку у творчій сфері. У ході жвавого обговорення декілька гостей заходу від КУП НАНУ навіть продекламували свої твори. Молодь ініціювала живе обговорення на тему створення творів і прояву в них власного «Я» та світосприйняття.

Захід був присвячений благородній меті — збір коштів на дрон Mavic 3 Fly More Combo для військових із Третього Луганського прикордонного загон, які зараз потребують нашої особливої підтримки.

Здобувачі та педагогічний склад Київського університету права НАН України щасливі, що масштабний декламаційний дебют молодого автора відбувся саме в стінах нашого університету. Сподіваємося на подальшу співпрацю з сучасними митцями.

Прес-Центр КУП НАНУ