Борис Євгенович Патон вручив кубок з мініфутболу команді КУП НАНУ

5 Березня, 2020

1

Одним із завдань сьогодення, що стоять перед сучасними закладами вищої освіти, є не тільки підготовка висококласних фахівців-професіоналів, але й виховання гармонійних особистостей. В Київському університеті права НАН України з цією метою започатковано і успішно здійснюється низка проектів. Одним із найпопулярніших є проект «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», який сприяє пропаганді здорового способу життя та розвитку сучасних видів спорту серед молоді.

Майже 10 років тому було започатковано турнір з мініфутболу на Кубок імені Бориса Євгеновича Патона. 26 лютого 2020 р. в університеті відбувся заключний етап щорічного чемпіонату, а 4 березня 2020 року студенти команди-переможниці «Фенікс» мали історичну можливість отримати привітання та перехідний Кубок імені Б.Є.Патона особисто від Президента Національної академії наук України.

Борис Євгенович Патон привітав студентів із перемогою та побажав продовжувати популяризацію здорового способу життя.

Під час зустрічі, в якій взяли участь ректор КУП НАНУ, професор Ю.Л. Бошицький та заступник декана юридичного факультету Д.П. Гуріна, відбулося спілкування академіка з молоддю. Б.Є. Патон поцікавився життям студентства та університету в цілому. Дізнавшись про відсутність в університету можливості забезпечувати студентів власним гуртожитком, Борис Євгенович пообіцяв сприяти у вирішенні цього питання.

Для студентів університету було великою честю отримати від Президента Національної академії наук України Кубок та іменні грамоти за зайняте І місце в турнірі з мініфутболу.

Ректор університету в свою чергу презентував Національній академії наук України наукові видання, що були підготовленні в КУП НАНУ за останні роки.

Зустріч пройшла в теплій дружній атмосфері. Ректор Київського університету права НАН України, професор Ю.Л. Бошицький  та студенти подякували Борису Євгеновичу за його увагу, турботу і підтримку турніру з мініфутболу.

Прес-центр КУП НАНУ