Брейн-ринг на Кубок ректора до Дня юриста в КУП НАНУ

6 Жовтня, 2022

5 жовтня в Київському університеті права НАН України відбувся студентський юридичний брейн ринг на кубок ректора «Ерудит права – 2022», присвячений Дню юриста в Україні.

Мета заходу полягала в популяризації пізнавальної активності студентів у вивченні фундаментальних юридичних дисциплін, залученні студентської молоді до поглибленого вивчення правознавства.

У вікторини прийняли активну участь студенти другого курсу спеціальності 081 «Право», змагаючись у двох командах під назвами «Українські націоналісти» та «Діти Феміди»

Захід урочисто відкрив ректор Київського університету права НАН України професор Юрій Ладиславович Бошицький, який привітав учасників заходу з прийдешнім професійним святом  Днем юриста. Ректор висловив свої сподівання на подальшу співпрацю викладачів та студентів в стінах КУП НАНУ.

Конкурс оцінювало журі у складі: к.і.н, доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Романової Олени Миколаївни, к.ю.н., доцента кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачової Ірини Анатоліївни, д.ю.н., професора, професора кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Бригінця Олександра Олексійовича, завідувача бібліотеки Ярошевської Тетяни Юріївни.

Питання до вікторини підготували завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Матвєєв Сергій Васильович, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна, доцент кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Романова Олена Миколаївна та викладач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Вакуліч Яна Миколаївна.

Вікторина мала два етапи: перший етап – презентація команд, другий – питання до команд за чотирма блоками (історія держави і права зарубіжних країн, теорія держави та права, конституційне право, англійська мова за професійним спрямуванням). В процесі гри учасники демонстрували підготовлені презентації, відповідали на питання.

Хочемо відмітити блискучу роботу з підготовки презентації, команду «Діти Феміди»

Перемогу у святковій вікторині за кількістю набраних балів отримала команда студентів  «Українські націоналісти». Серед переможців студенти – Ярчук Юлія, Пухеляк Олександра, Кравчук Юрій, Великодна Іванна, Мирончук Марина, Примаков Назар, Кабішев Костянтин, Коваленко Анна. Щиро вітаємо переможців!

Захід проведено в онлайн режимі.

Прес-Центр КУП НАНУ