Будапешт очима студентів КУП НАНУ

14 Вересня, 2017

Протягом  чотирьох днів в мальовничому місті Будапешт студентська делегація Київського університету права НАН України на чолі з Ректором Ю.Л.Бошицьким  на запрошення та під патронатом омбудсмена Угорщини Атілли Петерфалві виступала в Державних Зборах Угорщині з доповідями на тему окремих аспектів законодавства у сфері захисту персональних даних.

Студенти нашого Університету – Олексій Сєров, Василь Буфан, Вікторія Куліковська, Дар’я Третьякова та Олексій Мандрійчук – отримали цінний досвід публічних виступів та дискусій англійською мовою перед правниками, політичними та науковими колами Угорщини.

Викладачі Київського університету права НАН України та Ректор Ю.Л.Бошицький активно працюють з  талановитою молоддю, сприяють розвитку міжнародних контактів КУП, підтримують програми міжнародної мобільності, однією з яких і є тривала та плідна співпраця з колегами з Угорщини.

В рамках візиту до Угорщини студенти відвідали Парламент Угорщини, архітектурний шедевр міста Будапешт – собор Св. Матяша,  підвісний міст Єлизавети, Конституційний суд Угорщини. Незабутніми та емоційними у спогадах студентів залишилися прогулянки Дунаєм, який розділяє столицю країни на дві частини – Буду та Пешт.

Спільні українсько-угорські освітні та наукові програми чекають на нові талановиті обличчя Київського університету права НАН України. До зустрічі, Будапеште!

bud3s.jpg

bud2s.jpg