Чергове засідання ректорату КУП НАН України 17 квітня 2024 року

18 Квітня, 2024

У середу 17 квітня 2024 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України. До порядку денного засідання ввійшли найбільш значущі та актуальні питання, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності КУП НАН України, розгляд яких належить до компетенції ректорату.

Відкрив засідання голова ректорату КУП НАН України, ректор, професор Юрій Бошицький, який привітав членів ректорату та присутніх на засіданні колег. У своєму виступі ректор поінформував членів ректорату про результати свого відрядження на захід нашої країни та підписані ним договори про співпрацю КУП НАН України з такими органами місцевого самоврядування:

• Перемишлянською міською радою;
  • Бібрською міською радою;
  • Жидачівською міською радою;
  • Великоберезнянською селищною радою.

Перебуваючи з робочим візитом на Західній Україні, ректор не оминув своєю увагою також поглиблення науково-дослідної та освітянської співпраці університету з іншими закладами вищої освіти, підписавши меморандум про співпрацю зі Східно-європейським слов’янським університетом.

Продовжуючи засідання ректорату, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова поінформувала присутніх колег про участь КУП НАН України в проведенні національного мультипредметного тесту (НМТ); єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) та єдиного вступного іспиту (ЄВІ) в 2024 році та дати і строки цих заходів.

Членами ректорату КУП НАН України були переглянуті та затверджені за основу оновлені презентаційні відеоматеріали про наш заклад вищої освіти, що мають сприяти успішному проведенню профорієнтаційних заходів.

Завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв відзвітувався про хід роботи над оновленим сайтом РІКУП НАН України.

Члени ректорату також заслухали інформацію про поточну діяльність і стан справ у відокремлених структурних підрозділах університету безпосередньо від їх керівників, ‒ директора РІКУП НАН України Івана Вєтрова та завідувача Вінницького науково-консультативного центру КУП НАН України Юрія Ковальчука.

Наприкінці засідання ректорату виступив ректор, професор КУП НАН України Юрій Бошицький, який підбив підсумки проведеного засідання, наголосивши на важливості взаємопорозуміння та об’єднання зусиль всіх працівників та структурних підрозділів КУП НАН України над підготовкою та плідним проведенням прийдешньої вступної кампанії 2024 року, побажавши присутнім наполегливості в їх професійному самовдосконаленні та реалізації намічених планів роботи.

Прес-Центр КУП НАНУ