Читання поезії студентами КУП НАНУ до 209 річниці від дня народження Т. Шевченка

9 Березня, 2023

9 березня ми вшановуємо Тараса Шевченка, який пробудив українців від національної сплячки.

9 березня 1814 року в маленькому селі Моринці нині Черкаської області народився хлопчик, якому було назначено долею стати Пророком для українців, пробудити нас від національної сплячки і прославити українську літературу.

Тарас Шевченко народився у дуже складний час для України, коли ми не мали власної незалежної держави і були закріпачені указом Катерини II. Патріотичної поезії Тараса Шевченка дуже боялась Російська імперія, яка намагалася русифікувати усіх українців. Шевченка прозвали Кобзарем, тобто хранителем народної пам’яті. А його настанови до нащадків стали для нас надзвичайно актуальними під час повномасштабної війни з росією.

ДО 209 РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА читання поезії від груп ПБ-21, ПБ-22 та куратора, доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Романової О.М.

Прес-Центр КУП НАНУ