День відкритих дверей у Київському університеті права НАН України

15 Березня, 2024

14 березня у Київському університеті права НАН України відбувся масштабний День відкритих дверей. Майбутніх абітурієнтів не лише познайомили в університетом на нашій регулярній онлайн-зустрічі, але й провели для школярів екскурсію КУП НАНУ.

Віддалено до Дня відкритих дверей долучилося близько 80 учнів випускних класів навчальних закладів: Павлівського ліцею Хмільницького району Вінницької області, Рахівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Nº1, Косівсько-Полянського ЗЗСО І-ІІ ст. Рахівського району Закарпатської області та Великосілківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Новояричівської ОТГ Львівського району Львівської області.

Член Приймальної комісії, учений секретар, завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій Андрусів познайомив одинадцятикласників із особливостями та перевагами Київського університету права НАН України, а також презентував кафедру кримінального права та процесу.

Розповів більше про те, який освітній процес чекатиме майбутніх першокурсників спеціальностей «Право» та «Міжнародне право» Сергій Матвєєв – член Приймальної комісії та завідувач кафедри, що першою «зустрічає» здобувачів КУП НАНУ – загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін.

Доцент кафедри міжнародного права та правових галузевих наук, кандидат юридичних наук Оксана Хорватова не лише презентувала діяльність рідної для правників-міжнародників кафедри, а й провела невеликий тренінг, у межах якого запропонувала школярам глибше розібратися у власних очікуваннях від майбутньої професії.

Зі студентського досвіду навчання в Київському університеті права НАН України до одинадцятикласників звернулася здобувачка та членкиня Студентського парламенту КУП НАНУ Анастасія Майорова. Таким чином гості змогли більше познайомитися як із перспективами свого майбутнього студентського життя, так і з особливостями здобуття освіти в нашому університеті.

Відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент кафедри кримінального права та процесу Іван Канфуі познайомив школярів із актуальним деталями цьогорічної вступної кампанії та відповів на низку питань, що виникли в абітурієнтів за результатами заходу.

Особливістю цього Дня відкритих дверей стало те, що до нас також долучилися в режимі офлайн учні старших класів ліцею «Премʼєр» Святошинського району міста Києва. Окрім екскурсії, під час зустрічі з науково-педагогічним складом університету учні мали можливість задати питання про освітній процес і особливості вступу в КУП НАН України.

Дні відкритих дверей – це не лише спосіб знайомства з Київським університетом права, але й можливість для старшокласників дізнатися більше про майбутній вступ у виш і визначитися з професією, якій вони хочуть присвятити своє навчання. Нагадуємо, що КУП НАН України розчиняє двері для майбутніх абітурієнтів щочетверга в онлайн і офлайн форматах.

Прес-Центр КУП НАНУ