Національна академія наук України Київський університет права

День відкритих дверей в КУП НАН України

13 Жовтня, 2023

Дбаючи про обізнаність майбутніх абітурієнтів про наш заклад вищої освіти та особливості вступної кампанії 2024/2025 навчального року, Київський університет права НАН України розпочав цикл профорієнтаційних заходів в онлайн форматі «Дні відкритих дверей у КУП НАН України».

Сьогодні 13 жовтня 2023 року в рамках реалізації вищезазначених профорієнтаційних заходів, співробітники Київського університету права НАН України разом з представниками відокремлених підрозділів університету провели онлайн-зустріч з учнями випускних класів Жовківської опорної школи №1 та шкіл м. Стрий Львівської області.

Захід було розпочато із вітальних слів проректорки КУП НАН України з навчально-методичної роботи Олени Антонової, яка надала присутнім на зустрічі учням загальну інформацію про наш заклад вищої освіти.

Відомості про діяльність кафедр університету були детально розкриті завідувачем кафедри кримінального права та процесу Валерієм Андрусівим, завідувачкою кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Анастасією Антонюк, завідувачем кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергієм Матвєєвим. Доповіді науково-педагогічних працівників університету супроводжувалися демонстрацією відеоматеріалів про КУП НАН України.

До проведення профорієнтаційного заходу також долучилися керівники відокремлених структурних підрозділів університету: директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван Вєтров, завідувач Вінницького науково-консультативного центру КУП НАН України Юрій Ковальчук та керівник Міжнародного центру правових та економіко-соціальних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАН України у м. Ужгород Іван Ващинець, які у своїх виступах надали слухачам інформацію про очолювані ними підрозділи КУП НАН України та переваги навчання у нашому навчальному закладі.

Зустріч проходила в теплій дружній обстановці та закінчилася виступом відповідального секретаря приймальної комісії КУП НАН України Івана Канфуі, який ознайомив учнів з інформацією, що відома на теперішній час, щодо вступної кампанії 2024/2025 навчального року та запросив майбутніх абітурієнтів відвідати КУП НАН України та його структурні підрозділи а також побажав їм зробити правильний вибір при обранні ними своєї майбутньої професії.

Прес-Центр КУП НАНУ