Департамент освіти Вінницької міської ради – новий партнер КУП НАНУ

24 Лютого, 2024

Департамент освіти своїм основним завданням вважає створення для шкільної молоді таких умов для навчання і виховання, в яких кожен у подальшому випускник став конкурентоспроможним на національному та світовому ринках праці.

В 44 комунальних та 8 приватних закладах загальної середньої освіти створено умови для навчання 47 702 учнів. Паралельно із традиційною загальноосвітньою середньою школою чільне місце посідають заклади для навчання обдарованих, талановитих і здібних дітей – це Вінницький фізико-математичний ліцей №17 та технічний ліцей, де сягають міжнародних висот знавці фізики, математики, інформатики; ліцей №7, який плекає таланти юних медиків, фінансистів та юристів.

В закладах освіти міста панує тверде переконання, що кожен учень – це унікальна й неповторна індивідуальність. Тому пріоритет вільного розвитку особистості є базовим принципом побудови освітянської системи.

Меморандум передбачає реалізацію освітніх, інформаційних, наукових, культурних та інших проєктів із залученням закладів освіти міста Вінниці.

Ректор обговорив з пані Оксаною Яценко коло питань, щодо проведення спільних заходів, проєктів, акцій у сферах розвитку та інформаційної діяльності, культури, мистецтва, підтримки самодіяльної творчості і спорту.

Така співпраця розширить можливості для правової обізнаності наших учнів, підвищить їх мотивацію щодо участі у творчих конкурсах, олімпіадах за напрямком права, стимулюватиме до участі в тематичних заходах і проєктах, що неодмінно зміцнюватиме їхню активну громадянську позицію, зазначила директорка департаменту освіти міської ради.

Двостороннє співробітництво між КУП НАНУ та департаментом освіти Вінницької міської ради відкриє для учнівської молоді можливості у напрямку профорієнтації, соціалізації та професійної зайнятості. КУП НАНУ і наша філія у Вінниці сприятиме реалізації учнівсько-студентським молодіжним проєктам та ініціативам.

З метою популяризації юридичної освіти ректор передав директору департаменту освіти Вінницької міської ради юридичну літературу в рамках нового спільного проекту КУП НАН України та столичним видавництвом «ЮРІНКОМІНТЕР».

Незважаючи на складні часи в Україні, Київський університет права НАН України продовжує проводити відповідну роботу щодо пошуку та налагодження партнерських відносин з органами влади та органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та у сфері профорієнтаційної роботи.

Під час підписання Меморандуму був присутній завідувач Вінницького науково-консультативного центру КУП НАН України Юрій Ковальчук.

Прес-Центр КУП НАНУ