До 131-ї річниці від дня народження В.М. Корецького у КУП НАНУ відбулася лекція-дискусія для аспірантів

22 Лютого, 2021

22 лютого 2021 року до 131-ї річниці від дня народження В.М. Корецького, відбулася лекція-дискусія на тему: “Роль наукової спадщини вченого-міжнародника Корецького В.М. для сучасного стану науки міжнародного права”.

Модератор заходу – завідувач відділу аспірантури, доцент кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Перелигіна Р.В. привітала всіх учасників та наголосила на важливості значення даного заходу для наукової молоді Київського університету права НАН України, адже більшість здобувачів ступеня доктора філософії проходять захист своїх дисертаційних робіт саме в Інституті держави і права імені В. М. Корецького НАН України.

Лектор – Савчук К.О., старший науковий співробітник відділу міжнародного права та порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства КУП НАН України, к.ю.н. відзначив, що наукова спадщина В.М. Корецького залишається важливим джерелом унікальної інформації, тому її використання є потужним імпульсом для вирішення проблем сучасного стану міжнародного права.

Лекція відбувалась в онлайн режимі на платформі Zoom, а використання лектором мультимедійної презентації дозволило підвищити інформативність та ефективність засвоєння матеріалу.

До лекції долучились також наукові керівники аспірантів, зокрема: доцент кафедри міжнародного права і порівняльного правознавства КУП НАН України, к.ю.н Проценко І.М., професор кафедри кримінального права та процесу, к.ю.н. Біленчук П.Д., професор кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін, д.ю.н. Бригінець О.О.

Аспіранти мали змогу задати лектору питання та обговорити запропоновану тему.

Варто підкреслити, що відновлення інтересу вчених до наукової спадщини В.М. Корецького й обговорення актуальних проблем розвитку права в сучасній Україні на підставі порівняльного правознавства.

Таким чином, долучення аспірантів до онлайн-зустрічей, що об’єднує всіх її учасників в єдине інформаційне середовище, безумовно сприяє реалізації наукової діяльності кадрів вищої кваліфікації.

Прес-центр КУП НАНУ