До 25 річчя КУП НАН України відбулася презентація виставки живопису

18 Грудня, 2020

1

З нагоди 25-річчя КУП НАН України відбулося відкриття персональної виставки картин відомої закарпатської художниці Ольги Кашшай! Назва виставки – «Чарівні закарпатські натюрморти – прикраса столиці України». Даний захід проходить в рамках багаторічного університетського проекту – «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді»!

Відкрив виставку ректор Ю. Бошицький, під особистим патронатом якого вже багато років проводяться такі заходи в КУП НАНУ. Ректор представив художницю і поінформував всіх присутніх про заходи які були підготовлені  університетом до ювілею.

Гостями виставки були, Заслужений юрист України, Ю.А. Кармазін; Заступник Міністра юстиції України В.В. Василик; Заслужений юрист України, Державний радник юстиції 3 класу В.В. Карпунцов; Постійний представник Верховної Ради України в Конституційному суді України,  професор А.О. Селіванов; Директор Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова, академік НАМН України В.В. Лазоришинець; ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, професор Є.В. Імас; керівник Інституту глобальних досліджень та розвитку Ізраїлю Влад Фінкельштейн; Надзвичайний та Повноважний Посол України І.Ю. Дір; Верховний отаман міжнародної організації «Об’єднана рада українського та зарубіжного козацтва» О.П. Левандо; редактор часопису «Київ дипломатичний» Антоніна Ломаченко та інші

Було сказано багато теплих слів в адресу  майстрині пензля О.Кашшай. Її роботи це дійсно прикраса університету , а сама виставка хороший подарук на ювілей нашого університету.

Вже традиційно студенти та аспіранти КУП НАН України мають можливість навчатися, а викладачі та співробітники працювати на фоні професійних витворів мистецтва! Це унікальний освітній та духовно збагачувальний власний проект університету. Адміністрація університету вважає, що живопис формує не тільки художній смак, але й загальну культуру та інтелігентність майбутніх юристів!

Ольга Кашшай – живописець, член Національної спілки художників України, лауреат премії Національної академії мистецтв України. Вона учасник обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок.

Картини можна переглянути усім бажаючим у стінах Київського університету права НАН України. Вхід вільний і безкоштовний! Експозиція триватиме до березня 2021 року.

Прес-центр КУП НАНУ