До Дня Конституції України в КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: “Конституція України: історія ухвалення, стан та перспективи”

26 Червня, 2023

26 червня 2023 року в Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему: «Конституція України: історія ухвалення, стан та перспективи», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна.

У даному заході взяли участь здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 081 «Право», здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня спеціальності 293 «Міжнародне право» та представники кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін – к.ю.н., доцент, в.о. завідувача кафедри, професор кафедри Хорватова Оксана Олегівна, д.ю.н., професор, професор кафедри Бригінець Олександр Олексійович, к.ю.н., доцент, доцент кафедри Радзівілл Олександр Анатолійович.

Здобувачі вищої освіти підготували змістовні доповіді з презентаціями на теми: «Роль та значення Конституції України в житті людини», «Особливості охорони Конституції України», «Проблеми реалізації Основного Закону», «Функціонування Конституції України в умовах війни», «Конституційний Суд України як гарант верховенства Основного Закону», «Механізми реалізації Конституції України», «Основний Закон – найважливіше досягнення демократії»  та інші.

Під час роботи круглого столу відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та позиції.

Даний захід проведено в рамках роботи гуртка з конституційного права. По закінченню роботи було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ