До Дня науки в КУП НАН України відбувся круглий стіл

19 Травня, 2023

19 травня 2023 року до Дня науки в Київському університеті права НАН України відбувся круглий стіл на тему: «Відносини у сфері страхування під час воєнного стану», організатором та модератором якого виступила доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Толкачова Ірина Анатоліївна.

Круглий стіл організовано в рамках роботи гуртка з цивільного права, у  якому взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 081 «Право», які підготували змістовні доповіді з презентаціями, серед яких Пацалюк Ангеліна, Моляр Богдан, Остап’юк Андрій, Бахчеджи Людмила, Скидан Олександр, Свиридон Тарас та інші.

Війна несе небезпеку посягання на життя та здоров’я людини, спричиняє значні руйнування, завдає шкоди майну та інфраструктурі, викликає кризові явища в економіці тощо. Страхування належить до універсальних способів мінімізації ризиків і попри введення воєнного стану й настання форс-мажорних обставин страхові компанії продовжують працювати.

Серед тем доповідей круглого столу: особливості страхування нерухомості в умовах війни, аналіз сфери страхування, проблеми виконання договорів страхування під час воєнного стану, проблеми страхування життя, шахрайство у сфері страхування тощо.

У ході роботи круглого столу відбулась жвава дискусія, доповідачі висловлювали власні погляди та надавали пропозиції щодо вдосконалення законодавства у сфері страхування в умовах війни. По закінченню заходу було підведено підсумки.

Прес-Центр КУП НАНУ