До Дня української писемності та мови студенти КУП НАНУ сформували книжковий клуб

26 Жовтня, 2023

Цьогоріч уперше День української писемності та мови відзначається не 9 листопада, а 27 жовтня. Ця подія присвячена розвитку нашої мови, наголошенню на необхідності її всебічного вивчення та вдосконалення своїх навичок.

Окрім традиційного Всеукраїнського радіодиктанту, здобувачі Київського університету рава НАН України вирішили приурочити цьому святу формування книжкового клубу КУП НАНУ. Студенти різних курсів бакалаврату та магістратури разом із завідувачкою бібліотеки Тетяною Ярошевською відвідали книгарню Readeat, щоб обрати літературу, яка буде цікавою для прочитання та обговорення в межах клубу.

Звернули свою увагу не лише на вітчизняних авторів, але й на зарубіжних в українському перекладі. Адже перекладацька діяльність, підтримка роботи саме українських видавництв є важливими для розвитку та популяризації нашої мови.

Прес-Центр КУП НАНУ