Національна академія наук України Київський університет права

До КУП НАНУ завітали гості з Вищої школи адвокатури НААУ

7 Червня, 2021

4 червня 2021 року на кафедрі кримінального права та процесу Київського університету права НАН України відбулася робоча зустріч з проректором з організаційно-методичної роботи Вищої школи адвокатури НААУ, кандидатом історичних наук, доцентом, керівником науково-методичного Центру досліджень адвокатури і права при НААУ, членом Експертної та Науково-консультативної ради при НААУ, лауреатом Премії ім. Тараса Шевченка Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, експертом з історії адвокатури України та правил адвокатської етики  Василик Іриною Богданівною


На зустрічі були присутні проректор з навчально-методичної та наукової роботи Оксана Олегівна Хорватова та завідувач кафедри кримінального права та процесу Олександр Іванович Савка.

Метою зустрічі було обговорення перших кроків до взаємодії між нашими навчальними закладами та майбутньої співпраці в рамках забезпечення якості вищої освіти, проведення спільних круглих столів, конференцій та курсів підвищення кваліфікації. 

Сторонами також було проаналізовано і порівняно існуючі системи та структури координації науково-дослідницької та інноваційної діяльності, сучасні аспекти впровадження науково-дослідної роботи в освітній процес у Київському університеті права НАН України та в Вищої школи адвокатури НААУ.

Після зустрічі Василик І.Б. мала можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою КУП НАНУ, відвідала музеї університету, а також ознайомитися зі структурою навчального закладу.

Прес-центр КУП НАНУ