Національна академія наук України Київський університет права

До уваги абітурієнтів! Розпочинається реєстрація на МКТ

22 Червня, 2022

До уваги абітурієнтів! 

Приймальна комісія КУП НАНУ розпочинає реєстрацію вступників для проходження Магістерського комплексного тесту


Реєстрація вступників для складання Магістерського комплексного тесту розпочинається 27 червня та закінчується 18 липня 2022 р. о 18:00.


Для успішної реєстрації дійте за алгоритмом

Сформуйте комплект реєстраційних документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;

• документ, що посвідчує особу;

• облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);

• довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);

• документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);

• медичного висновку за формою первинної облікової документації № 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов).


У період з 09:00 27 червня до 18:00 18 липня 2022 року вступник має надіслати на електронну адресу приймальної комісії КУП НАН України скановані копії (фотокопії) реєстраційних документів.


E-mail Приймальної комісії КУП НАНУ:  vstupkupnanu@ukr.net

(ВАЖЛИВО! У темі листа зазначити: Для реєстрації на магістерський комплексний тест).

Увага! У темі листа обов’язково зазначте прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Перш ніж надіслати лист, обов’язково перевірте правильність даних, які зазначили у заяві-анкеті.


Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

Якщо ж під час перевірки документів буде установлено, що особа не має права брати участь у конкурсному відборі, то на електронну адресу, із якої надійшли документи, представник приймальної комісії надішле повідомлення про відмову в реєстрації із зазначенням причини відмови.


У разі успішної реєстрації вам буде надіслано скановану копію екзаменаційного листка та реєстраційної картки на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.

Якщо скановані копії бланка екзаменаційного листка та реєстраційної картки не надійшли на адресу, зазначену в анкеті, за два тижні до початку проведення МКТ вступник має звернутися до приймальної комісії, до якої надсилав реєстраційні документи, для отримання відповідних роз’яснень.

Вступник має перевірити інформацію, зазначену на сканкопії отриманого екзаменаційного листка, та в разі виявлення помилок, звернутися до Приймальної комісії Університету для з’ясування ситуації.


Для кожного вступника, якому виготовлено бланк екзаменаційного листка, на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється інформаційна сторінка «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

Вступник може внести зміни до реєстраційних даних, здійснивши перереєстрацію протягом часу, відведеного для реєстрації.

Для перереєстрації вступнику необхідно звернутися до приймальної комісії, яка його зареєструвала для проходження. У такому разі раніше виготовлений бланк екзаменаційного листка анулюється.

Якщо у процесі перереєстрації вступник бажає змінити персональні дані – він має надати документ(и), що підтверджують зміну персональних даних.


Посилання на особовий «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». Вхід по логіну і паролю з екзаменаційного листка:

https://zno.testportal.com.ua/master/login


За додатковою інформацією просимо звертатись до Приймальної комісії Університету:

Телефони: 

(067) 403-17-51  Лісова Катерина Сергіївна (відповідальний секретар приймальної комісії)

(067) 386-88-01  Антонова Олена Михайлівна (заступник відповідального секретаря приймальної комісії)