Другі читання, присвячені пам’яті Володимира Михайловича Корецького!

18 Лютого, 2009

18 лютого 2009 р. в Київському університеті права НАН України відбулися Другі читання, присвячені пам’яті В.М. Корецького, що в свою чергу, є вже доброю традицією. Проведення такого наукового заходу надало можливість вченим-правникам України поспілкуватися та обговорити сучасні тенденції розвитку юридичної науки, подискутувати, обмінятися досвідом, та визначити нові тенденції і напрямки розвитку вітчизняної юридичної науки.
Слід відзначити, що традиційно, вшановуючи пам’ять видатного науковця, прекрасного організатора, юристи-міжнародники відділення міжнародного права Київського університету права НАН України відвідали Лук’янівський меморіальний комплекс та поклали квіти на могилу метра юридичної науки.
До учасників Читань із вітальним словом звернувся ректор Київського університету права професор Юрій Бошицький, який зазначив, що наукова діяльність В.М.Корецького була багатогранною та здобула визнання у науковому світі. Більше того, сьогодні, коли національна правова система України зазнає докорінних змін, у зв’язку з інтеграційними процесами, наукова спадщина В.М.Корецького може слугувати основою для подальшого розвитку юридичної науки, насамперед міжнародного публічного та міжнародного приватного права.
На Читаннях були присутні науковці, які працювали з Володимиром Михайловичем і нині працюють у створеному ним Інституті держави і права, зокрема Бобровник С.В., Денисов В.М., Шевченко Я.М., Борисова Т.М. та ін.
На адресу учасників Читань надійшли вітання від Міністерства внутрішніх справ України; Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Національного університету ДПА України та інших навчальних закладів.
В доповідях учасники Читань зупинилися на аспектах наукової спадщини Корецького В.М. На рівні з провідними науковцями виступила і молодь, яка підняла питання сучасного розвитку науки, пов’язуючи новації з діяльністю академіка В.М. Корецького.
Резолюцією Читань стало рішення щодо проведення такого заходу в подальшому та видання матеріалів доповідей учасників наукового форуму.