Екскурсія студентів першого курсу КУП НАНУ до Національного музею історії України у Другій світовій війні

22 Квітня, 2024

19 квітня 2024 року студенти першого курсу у супроводі науково-педагогічних працівників кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Київського університету права НАН України Олени Романової та Володимира Павлова відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Подорож відкрила багато незабутніх моментів. Прогулянка проходила через парк Слави, Києво-Печерську Лавру та прямо до постаменту Батьківщини-Мати.

Студенти мали змогу ознайомитися із подіями Другої світової війни, пройшовши так званою «дорогою війни», яка поєднувала всі зали. У хронологічному порядку перегляду тематико-реліквійних експозицій студенти ознайомилися з вирішальними битвами: Сталінградською, Курською, битвою за Київ та іншими. Велику цікавість для присутніх на виставці склали експонати. Це і різноманітні предмети побуту солдатів, військові нагороди, зброя, записки, щоденники, фотографії, тощо.

Незабутнє враження на студентів справив вид на Київ з оглядового майданчика.

Екскурсія спряла накопиченню нових знань, розумінню наслідків світового конфлікту та підсиленню інтересу з боку студентів до історії своєї країни.

Прес-Центр КУП НАНУ