Електронні видання КУП НАН України

професора Ю.Л.Бошицького

Рік видання –  2009 р.

Кількість сторінок – 260

У енциклопедії систематизовано понятійний та термінологічний апарат у сфері права інтелектуальної власності. Мала енциклопедія права інтелектуальної власності призначена для засвоєння загальнотеоретичних знань з предмету «Право інтелектуальної власності», а також для сприяння формування широкої ерудиції, правової культури та правосвідомості.
Для студентів і викладачів юридичних навчальних закладів, юристів-практиків, а також усіх, хто цікавиться правом інтелектуальної власності.

МОНОГРАФІЯ

ДЕРЖАВНО-ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ
 В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ СУСПІЛЬНИХ ВІДНОСИН

electron2.jpgЗа загальною редакцією
професора Ю.Л.Бошицького

Рік видання – 2009 р.

Кількість сторінок – 535 с.

У монографії «Державно-правове регулювання в умовах трансформації суспільних відносин» висвітлюється специфіка державно-правового регулювання широкого кола суспільних відносин в умовах трансформації суспільства. Досліджуються проблеми гармонізації національної правової системи, тенденції розвитку і напрямки вдосконалення функцій держави; шляхи оптимізації співвідношення економічних інтересів держави і суспільства; важливі аспекти підвищення ефективності правового регулювання, вирішення юридичних конфліктів, забезпечення верховенства права тощо. Розкриваються проблеми правового впливу на сферу інтелектуальної власності, житлового права, відносин власності, оплати праці тощо. Досліджуються проблеми тлумачення понять у кримінальному праві, а також окремі питання функціонування адвокатури.

Усіх бажаючих придбати диски просимо звертатись
 в Київський університет права НАН України
 за адресою: