Футбольний турнір! З 27 листопада по 06 грудня в КУП НАН України пройшов футбольний турнір до Дня Збройних сил України!

7 Грудня, 2023

З 27 листопада по 06 грудня 2023 року за ініціативи студента-спортсмена КУП НАН України Артура Горіна при підтримці Президента Студентського парламенту КУП НАН України Віталія Вихристенка та за активного сприяння ректора КУП НАН України Юрія Бошицького в університеті проведено серед студентів-юристів футбольний турнір між університетськими футбольними командами до Дня Збройних сил України.

Варто відзначити активну участь капітана команди «Чорні запорожці»Микити Носулько та капітана команди «Алско»Богдана Дівавіна, які незважаючи на несприятливі погодні умови вибороли перші місця серед переможців для своїх команд.  Капітани команд отримали почесні грамоти за спортивні досягнення від керівництва університету та незабутні емоції від вболівальників.

Протягом футбольного турніру майстерно тримали глядачів в напруженні студенти-футболісти Олександр Баришполець, Володимир Басалкевич, Артур Горін, Богдан Дівавін, Єгор Доценко, Даніїл Махньов, Владислав Муравйов, Іван Нелепа, Микита Носулько, Владислав Сініцин, Іван Скапа, Валентин Шур, Ярослав Якубов.

Особливо хочеться відзначити та привітати ініціатора проведення даного спортивного змагання Артура Горіна, який на дату завершення футбольного турніру (6 грудня) святкує свій День народження!

Дякуємо учасникам футбольного турніру від вболівальників за неймовірні враження від майстерної гри та отриману насолоду!

Прес-Центр КУП НАНУ