Національна академія наук України Київський університет права

Герої серед нас

1 Лютого, 2023

1 лютого 2023 року після тривалої реабілітації та протезування, що було наслідком тяжких поранень, отриманих на передовій, стіни alma mater – Київського університету права НАН України відвідав наш герой-захисник –студент IV курсу денної форми навчання Цимбал Артем Кирилович.

Зустріч з керівництвом та науково-педагогічним складом університету пройшла в теплій дружній обстановці. Під час спілкування Артем Цимбал розповів про важкі бої на фронті, в яких він брав участь, та про нелегкий шлях, який йому довелося пройти, після поранень, отриманих під час однієї з військових операцій.

Ректор Київського університету права НАН України проф. Юрій Бошицький висловив Артему Цимбалу подяку, слова вдячності, підтримки та захоплення мужністю Артема лунали також з вуст представників науково-педагогічного складу університету. В якості подарунку від університету ректором проф. Юрієм Бошицьким Артему Кириловичу було презентовано юридичну енциклопедію в 6-ти томах, у відповідь Артем Кирилович подарував університету бойовий прапор свого з’єднання.

Київський університет права НАН України пишається своїм героєм-захисником Цимбалом Артемом Кириловичем та бажає йому якнайшвидшого одужання та відмінних здобутків на студентській ниві.

Прес-Центр КУП НАНУ