Гість КУП НАН України – директор Інституту економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України Володимир Устименко

14 Лютого, 2024

13 лютого 2024 року на запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького Київський університет права НАН України відвідав директор Інституту економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, Заслужений юрист України Володимир Устименко.

Володимир Устименко був запрошений на планове засідання ректорату, на якому були обговорені питання співпраці та відновлення меморандуму між Київським університетом права Національної академії наук України та Інститутом економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України щодо розвитку двостороннього співробітництва у сфері наукової і освітньої діяльності, поліпшення якості підготовки фахівців у галузі права, популяризації юридичної науки і освіти. Також були розглянуті пропозиції щодо спільного проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конгресів, семінарів з метою аналізу законодавства України, Європи і світу, економіко-правової системи держави та перспективного розвитку, реалізація спільних науково-дослідних проектів та розробок з актуальних науково-прикладних проблем, і правової системи України, що стане підґрунтям для подальшої плідної співпраці.

На завершення зустрічі ректор Юрій Бошицький познайомив гостя з основними здобутками КУП НАН та презентував подарунки з символікою університету.

Прес-Центр КУП НАНУ