Гість КУП НАН України народна артистка України Євгенія Басалаєва

8 Лютого, 2024

8 лютого 2024 року на запрошення ректора КУП НАН України Юрія Бошицького гостею Київського університету права НАН України стала народна артистка України Євгенія Басалаєва.

Євгенія Басалаєва – відома українська піаністка, музично-громадська діячка, народна артистка України, лауреатка міжнародних конкурсів, володарка гран-прі (Італія, Іспанія), переможниця загальнонаціональної програми «Людина року-2019» (в номінації «Митець року»), кандидатка мистецтвознавства (докторка філософії), професорка Національної музичної академії України (НМАУ) ім. П. І. Чайковського, професорка Сіднейської музичної консерваторії (Австралія) (1993–1994), засновниця та президентка Культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік», засновниця та артдиректорка Київського камерного ансамблю «Контрасти Київ-Класік», міжнародних та всеукраїнських культурно-мистецьких проєктів: Міжнародний концертний цикл «Елітні вечори камерної музики Євгенії Басалаєвої», Міжнародний фестиваль мистецтв «Діалоги культур», Меценатський проєкт «Український ренесанс» (за духовне відродження України), Фестиваль віртуозів «MAESTRO-FEST» (пам’яті видатного скрипаля Богодара Которовича), Міжнародний проєкт «Хорал безсмертя» (з нагоди Дня Гідності та Свободи і Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні), Артпроєкт класики і джазу «Нічні серенади» (з нагоди Дня Незалежності України), артпроєкт «Нотна колекція родини Розумовських», Фестиваль галантної музики «ROZUMOVSKY-FEST», Молодіжна мистецька програма «NEW NАMES» та інші.

Пані Басалаєва є засновницею Культурно-мистецького благодійного фонду «Київ-Класік», з яким КУП НАНУ має підписаний Меморандум про співпрацю.

Під зустрічі в КУП НАНУ були обговорені питання співпраці у другому семестрі цього навчального року, які сприятимуть загальнокультурному розвитку студентської молоді нашого університету.

Прес-Центр КУП НАНУ