Гість КУП НАН України – Влад Фінкельштейн, директор Інституту глобальних досліджень та розвитку (Ізраїль)

14 Грудня, 2020

1

До 25-річчя Київського університету права НАН України з офіційним візитом та привітаннями відвідав Влад Фінкельштей – директор Тель-Авівського Інституту глобальних досліджень та розвитку (Ізраїль).

Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький провів переговори з почесним гостем, ознайомив його із матеріально-технічною базою університету, музеєм криміналістики імені Ганса Гроса та музеєм контрафактної продукції. Також були обговорені питання співпраці на 2021 рік. Зокрема, це викладання професором В. Фінкельштейном окремих спецкурсів для студентів та магістрів університету в сфері інтелектуальної власності, проведення різних спільних майстер-класів для аспірантів, питання організації та проведення спільних міжнародних конференції, а також підвищення кваліфікації та обмін викладачами та студентами.

Почесний гість університету привіз з Ізраїлю вітальні листи на адресу КУП НАНУ із 25-ти річчям від дня заснування, а також подарував бібліотеці університету колекцію унікальної літератури з соціології, філософії та права інтелектуальної власності.

Була досягнута домовленість підписання двостороннього міжнародного Меморандуму про співпрацю між Київським університет права НАН України та Інститутом глобальних досліджень та розвитку в наступному році в Тель-Авіві.

Прес-центр КУП НАНУ