Гість КУП НАНУ – Айхан Оздемір, турецький меценат волонтер, президент компанії «YES GROUP»

6 Лютого, 2024

2 лютого 2024 року в рамках розвитку міжнародних зв’язків КУП НАН України, на запрошення ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького Київський університет права НАН України відвідали Айхан Оздемір, меценат волонтер, президент компанії «YES GROUP» та Олександр Кондратенко, шеф-редактор часопису «Київ дипломатичний» & Magazine ”Kyiv Diplomatic”.

Айхан Оздемір, громадянин Туреччини, його компанії вже тривалий час працюють в Україні, але з початком війни, всі бізнес процеси були зупинені і тривалий час його діяльність була спрямована виключно на допомогу українському народу, ця діяльність продовжується і зараз. Зокрема, підприємство «ЄС ГРУП ЕКСПОРТ-ІМПОРТ КО», в свій час займалося вантажними перевезеннями та імпортом товарів, але з моменту вторгнення російської армії в Україну, безкоштовно надавали всі свої транспортні засоби для перевезення різних вантажів, необхідних для оборони Києва, активно прийняв участь у ліквідації наслідків збройної агресії в місті Ірпінь.

Айхану Оздеміру особисто вдалося провести евакуацію дітей та жінок із Харкова, Миколаєва та інших міст. 680 жінок з дітьми він розселив в готелі «PULLMAN», діти та жінки перебували в Туреччині тривалий час повному забезпеченні.

В цьому році на відпочинок до Туреччини, за рахунок фірми, було відправлено більше п’ятисот  дітей військовослужбовців, які захищають на фронті Україну.

Було здійснило поставку в Україну більше 500 одиниць генераторних установок діапазоном потужності від 5 до 2000 кВт., та  забезпечена безкоштовна передача генераторів для військових частин та військових підрозділів на лінії зіткнення.

В ході зустрічі ректор університету Юрій Бошицький зазначив, що для КУП НАН України важливим напрямком роботи є міжнародне співробітництво у науковій і освітянській сферах, зокрема, підготовка наукової продукції, обмін досвідом у галузі права, надання якісних освітніх послуг, реалізація спільних науково-дослідних програм тощо. Також були обговорені питання майбутньої співпраці, яка сприятиме розвитку міжнародних зв’язків та налагодженню партнерських контактів КУП НАН України в сфері права.

Зустріч пройшла в дружній атмосфері ректор Юрій Бошицький познайомив гостя з основними здобутками КУП НАН та презентував подарунки з символікою університету.

Прес-Центр КУП НАНУ