Національна академія наук України Київський університет права

Гість КУП НАНУ – професор Селіванов Анатолій Олександрович

11 Грудня, 2020

1

10 грудня 2020 року з нагоди 25-ти річчя Київського університету права НАН України з привітаннями університет відвідав Селіванов Анатолій Олександрович, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, член-кореспондент Національної академії правових наук України, постійний представник Верховної Ради України у Конституційному суді України.


Професор Селіванов А.О. є провідним вітчизняним науковцем та державним діячєм, який продовж багатьох десятиліть займається дослідженнями проблем конституційного та адміністративного права, державного управління, банківського права України. Науковий доробок професора Селіванова А.О. становить понад 460 наукових та навчально-методичних праць. 

Важлива зустріч із гостем університету відбулась у робочому режимі в кабінеті ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького. На зустрічі також була присутня, проректор з навчально-методичної роботи, Оксана Хорватова.

Подарунком для бібліотеки університету стала нова наукова праця «Право у сучасному політичному житті України», підготовлена за редакцією професора Селіванова А.О. Дана монографія є творчим доробком колективу провідних вчених-юристів та політологів, де вперше обґрунтовано нову доктрину існування права у політиці, розглянуто актуальні проблеми їх взаємообумовленості та розуміння права в реаліях політичного життя суспільства і держави. 

Дана унікальна книга презентована автором для студентів та аспірантів КУП НАНУ і має стати теоретичним підґрунтям для розуміння питань організації та функціонування держави, її політичних, правових та соціальних інституцій, а також поштовхом для підростаючого покоління юристів, які навчаються в КУП НАНУ, до досліджень юридичних аспектів політичних процесів та проблем державотворення. 

Також професор Селіванов А.О. записав відеозвернення до співробітників, студентів та аспірантів університету з нагоди величного ювілею.

Прес-центр КУП НАНУ