Гості КУП НАН України – віцепрезидент НАН України, академік НАН України Сергій Пирожков та президент компанії «YES GROUP» Айхан Оздемір

27 Лютого, 2024

26 лютого 2024 року з нагоди урочистої церемонії вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти Київський університет права НАН України відвідали поважні гості − віцепрезидент Національної академії наук України, академік НАН України Сергій Пирожков та турецький меценат, волонтер, президент компанії «YES GROUP» Айхан Оздемір.

Віцепрезидент Національної академії наук України, академік НАН України Сергій Пирожков привітав магістрів з початком нового етапу їх життя та побажав їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів. Айхан Оздемір приєднався до привітань, відзначивши найкращих випускників цінними подарунками.

Після завершення урочистостей ректор КУП НАН України Юрій Бошицький обговорив з віцепрезидентом Національної академії наук України, академіком НАН України Сергієм Пирожковим ряд питань подальшої співпраці, перспектив діяльності університету в майбутньому, зокрема, з ряду питань організаційного характеру.

Також ректор Юрій Бошицький обговорив з президентом компанії «YES GROUP» Айханом Оздеміром питання співпраці, яка сприятиме розвитку міжнародних зв’язків та налагодженню партнерських контактів КУП НАН України в сфері права.

Прес-Центр КУП НАНУ