Гості КУП НАНУ посли України в Швейцарії та Чорногорії

4 Лютого, 2021

29 січня 2021 року в приміщенні Київського університету права НАН України відбулась робоча зустріч ректора Юрія Бошицького з надзвичайним та повноважним послом України в Швейцарії Ігорем Дір та надзвичайним та повноважним послом України в Чорногорії Оксаною Слюсаренко.

Ігор Дір – український дипломат, юрист, кандидат юридичних наук, заслужений юрист України багато років був Надзвичайним та Повноважним послом України в Швейцарії. За часи дипломатичної роботи за вагомий особистий внесок у державне будівництво, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм був нагороджений Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Пані Оксана Слюсаренко – надзвичайно цікава особистість, працювала на різних посадах державного управляння. Зокрема, була заступником Міністра економіки України, заступником глави Секретаріату Президента України, представником Президента у Верховній Раді, а з 2008 по 2014 р. Посол України в Чорногорії, заступник голови Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, доктор економічних наук.

На зустрічі також були присутні проректор з навчально-методичної та наукової роботи КУП НАН України Хорватова Оксана Олегівна та проректор з адміністративних питань Вільчинська Аллла Іванівна.

Під час зустрічі, ректор Університету познайомив гостю з основними здобутками КУП НАН У в продовж 25-ти років, адже саме цей знаменний ювілей нещодавно урочисто відмітив університет.

Також були обговорені питання налагодження співпраці з деякими юридично спрямованими університетами Європи та Чорногорії, а також питання щодо розширення міжнародних та партнерських зв’язків КУП НАНУ в сфері права.

Почесні гості запропонували для студентів університету курси авторських лекцій. Окрему увагу співрозмовники приділили спільним намірам щодо проведення майстер-класів, залучення студентів обох країн до спільних магістерських програм, навчання в аспірантурі, проведенню конференцій, спільних літніх шкіл з міжнародного права тощо.

Після дружньої зустрічі ректор Ю. Бошицький презентував гостям подарунки з символікою університету.

Прес-центр КУП НАНУ