Інформація для абітурієнтів центру дистанційного навчання

21 Січня, 2014

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВСТУП
НА ДИСТАНЦІЙНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

Назва “дистанційне навчання” говорить сама за себе – це навчання на відстані. Дистанційна освіта є інноваційною формою організації навчального процесу у вищих навчальних закладах, рівноцінна з традиційними формами навчання (денною (очною), вечірньою, заочною, екстернатом), що відбувається за опосередкованої (на відстані) взаємодії територіально віддалених один від одного учасників навчального процесу у спеціально створеному навчальному середовищі. Система дистанційного навчання КУП НАНУ реалізована на одній з найбільш популярних систем електронного навчання серед навчальних закладів світу Moodle.
     Сучасні технології дистанційного навчання, що використовує КУП НАНУ, дозволяють з’єднати разом в процесі навчання територіально віддалених студентів, викладачів і навчальний матеріал та надають можливість отримати вищу юридичну освіту та диплом державного зразка за допомогою персонального комп’ютера через всесвітню мережу Internet.

Перевагами дистанційного навчання є:

• вільний графік навчання – основу освітнього процесу при дистанційному навчанні складає цілеспрямована і контрольована самостійна робота студента, який може навчатися в зручний для себе час, і в зручному для себе місці;
  • підвищення якості освітніх послуг шляхом залучення до створення навчальних Web-ресурсів висококваліфікованих викладачів, фахівців-практиків з різних галузей. Студенти отримують доступ до повних електронних конспектів лекцій за програмою денної форми навчання;
  • зменшення вартості навчання за рахунок зменшення витрат навчального закладу на організацію навчального процесу та зменшення витрат самих студентів на проїзд до місця навчання, проживання в гуртожитку тощо.

•
    Вступ на навчання за дистанційною формою регулюють Правила прийому до Київського університету права НАН України на відповідний рік. Додатковими вимогами до студентів, які вступають до КУП НАНУ на дистанційну форму навчання, є наявність персональної комп’ютерної техніки, доступ до мережі Internet, базові навички користування сучасними інформаційними та комунікаційними технологіями (Windows, MS Office, електронна пошта, особистий e-mail).

Як відбувається процес дистанційного навчання? Навчальний процес організований в спеціально створеній системі дистанційного навчання за допомогою використання сучасних інформаційно-комунікативних технології. Основу освітнього процесу при дистанційному навчанні складає цілеспрямована і контрольована самостійна робота студента, який може навчатися в зручний для себе час, і в зручному для себе місці.

Після зарахування до КУП НАНУ Ви отримуєте “login” та “password” для доступу до системи дистанційного навчання КУП НАНУ та починаєте заняття у відповідності з індивідуальним навчальним планом.

За кожною навчальною дисципліною закріплені викладачі-тьютори, які супроводжують навчальний процес, перевіряють завдання, спілкуються з студентами, зокрема, за допомогою таких елементів дистанційних технологій як форум, чат тощо.

Незначна за часом та обсягом частина навчального процесу дистанційної освіти здійснюється за очною формою (складання іспитів, захист курсових робіт тощо).

Адреса Центру дистанційного навчання:

01030, м. Київ, вул. А. Доброхотова 7-а, каб. 102
станції метро Житомирська; Академмістечко